Restaurace - Penzion Na Výhledech - Tel.: 00420 354 594 322 - Na Výhledech

dnes je úterý, 16.července 2024, 3:46 hodin
Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Restaurace - Penzion Na Výhledech - Tel.: 00420 354 594 322

Restaurace

Jsme nekuřácká restaurace s českou i mezinárodní kuchyní, příjemnou atmosférou a obsluhou. S terasou, dětským koutkem, stojany na kola pro cyklisty a free wifi.

Zaměřujeme se na moderní gastronomii bez posilovačů chuti, z čerstvých a domácích surovin. Například jídla ochucujeme výhradně z vlastních čerstvých bylin.

Nabízíme denní speciality, šťavnaté steaky, domácí dezerty a vinné degustace v doprovodu našeho sommeliéra

Fine dining

Přejeme si aby jídlo u nás bylo opravdovým zážitkem a příjemným vybočením z uspěchaného každodenního nezdravého se stravování. Snažíme se proto aby u nás bylo opravdu jak skladbou, prezentací i chutí vše zpracováno do sebemenších detailů k uspokojení Vašich smyslů.

fine dining viz. wikipedia

 
 
 
vyhledávání:

ubytování aš, online rezervace ubytování, penziony, ašsko, chebsko, hotel cheb, penzion, golf, restaurace, hotel františkovy lázně, rezervace, ubytování v chebu, levné ubytování v aši, rezervační systém, rezervační systémy, rezervace hotelů, hotely františkovy Lázně, levné ubytování v chebu, rezervace ubytování, pension aš, karlovarský kraj, ubytování čr, cz golf, dětské čtyřkolky, internet zdarma, golf profi, ubytování v přírodě, konference, nekuřácké pokoje, pension výhledy, parkoviště, free wifi, nekuřácká restaurace, penzion výhledy, firemní konference, ubytování se psem, pension cheb, pension, pension západní čechy, restaurace aš, ubytování Františkovy Lázně, hotely fr lázně, golf františkovy lázně, čtyřkolky atv, levné ubytování františkovy lázně, čtyřkolky, ubytování fr lázně, restaurace fr lázně, pensiony aš, cheb, hazlov, výhledy, turistika, svatby, večírky, wifi zdarma, internetové připojení, kongresový salonek, hotely čr, online rezervace, on-line rezervace, rezervace pokojů, rezervace ubytování, dovolená,svatební salonek, svatební tabule

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky